O nas

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to główne filary działalności firmy MARO. Jej siedziba mieści się w Łodzi, a zarządca nieruchomości Robert Wrzeszcz posiada ogromne kompetencje zawodowe i wszelkie niezbędne do pracy licencje. Pracują dla nas świetni, wykształceni eksperci: księgowi, inspektorzy budowlani oraz administratorzy – dzięki nim kompleksowa obsługa budynków przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Charakteryzuje ich ogromne doświadczenie, duża wiedza w dziedzinach administrowania, a także bardzo dobre podejście do klienta. Zajmujemy się zarówno nieruchomościami mieszkalnymi, jak i biurowymi – pragniemy, aby nasi klienci byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani wykonywanymi przez nas usługami. Wszystkim z Państwa, którzy skorzystają z naszej wyjątkowej oferty zarządzania i administrowania nieruchomościami zapewniamy ogromny wybór świadczeń. Podejmiemy się m.in. nadzoru nad przeglądami technicznymi, prowadzenia ewidencji kosztów oraz utrzymania czystości na terenie budynku. Jesteśmy wykwalifikowanym, licencjonowanym zespołem, dzięki któremu codzienna eksploatacja wszystkich nieruchomości będzie przebiegała bez najmniejszych problemów.

Oferowana przez nas bieżąca, kompleksowa obsługa budynków ułatwi życie zarówno właścicielowi budynku, jak również wszystkim jego mieszkańcom lub pracownikom. Na naszej stronie internetowej, znajduje się obszerny dział z przydatnymi aktami prawnymi – kodeksem cywilnym oraz ustawami o własności lokali, ochronie praw lokatorów i gospodarce nieruchomościami. Wszystkie te dokumenty stanowią podstawę pracy naszego zarządcy nieruchomości na terenie Łodzi, zdecydowanie usprawniają zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Niezbędną obsługę prawną zapewnia nam kancelaria radców prawnych, a cała nasza działalność posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmujące całokształt działalności prowadzonej przez zarządcę nieruchomości (wgląd w ubezpieczenie).

W naszej bogatej ofercie znajduje się przejmowanie nieruchomości od poprzednich administratorów, a także racjonalne zmniejszenie wszelkich niezbędnych kosztów i opłąt, które są związane z utrzymaniem każdego budynku. Mamy nadzieję, że wszelkie proponowane przez firmę MARO usługi będą w stanie sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Pragniemy, aby realizowane przez nas zadania były zawsze wykonywane w pełni sprawnie i efektywnie. Potrzebują Państwo dobrego specjalisty, który zajmie się kompleksową obsługą budynku, wspomoże w prowadzeniu rozliczeń z dostawcami mediów i ewidencji kosztów utrzymania nieruchomości? Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszymi pracownikami poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Można do nas także zadzwonić, albo wysłać e-mail z nurtującymi Państwa pytaniami – z ochotą na nie odpowiemy.

Realizacja wszystkich potrzeb klientów to nasz największy priorytet. Oferujemy niewygórowane ceny usług i w pełni profesjonalną obsługę, możemy także dopasować poszczególne usługi do Państwa indywidualnych potrzeb.