Żyrardów – zarządzanie i administracja nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi

Oferujemy profesjonalne zarządzanie wspólnotami i nieruchomościami w Żyrardowie. Stawiamy zawsze na pełen profesjonalizm i przyjazne podejście do klienta, a także atrakcyjne ceny usług. Podczas współpracy zawsze robimy wszystko, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych ekspertów z różnych dziedzin. Chodzi o księgowych, inspektorów budowlanych oraz administratorów. Dzięki temu klient zawsze może mieć pewność, że zapewniamy kompleksowe usługi poparte odpowiednią wiedzą i doświadczeniem specjalistów.

Doskonale wiemy, że zarządzanie nieruchomością lub całą wspólnotą nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza dla osób posiadających inne zobowiązania, takie jak np. zarządzanie przedsiębiorstwem. Z tego powodu warto skorzystać z rzetelnej pomocy, którą oferuje nasza firma.

Czym zajmujemy się w ramach współpracy?

Oferowane przez nas zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami w Żyrardowie dotyczy wielu spraw. Przede wszystkim jest to prowadzenie koniecznej dokumentacji, takiej jak książki obiektów budowlanych i informacji technicznych nieruchomości. Dochodzi do tego prowadzenie księgowości i rozliczanie z najemcami. W każdym przypadku stawiamy na pełen profesjonalizm. Nasza dokumentacja zawiera także aktualne informacje w ramach spisu właścicieli i najemców.

Zajmujemy się także kontrolowaniem realizacji umów dotyczących mediów, takich jak gaz, prąd, woda, centralne ogrzewanie i wywóz odpadów. W trosce o dobro nieruchomości, jak i wszystkich jej użytkowników, dokonujemy regularnych kontroli nad utrzymaniem porządku i czystości. Zlecamy oraz nadzorujemy obowiązkowe przeglądy budynków.

Możemy również podejmować decyzje w zakresie zarządu i reprezentować dany podmiot. Organizujemy także spotkania Wspólnoty Mieszkaniowej, jeżeli istnieje taka wola lub konieczność.

Doskonale wiemy, że posiadanie nieruchomości często ma charakter zarobkowy, dlatego nasi eksperci, opierając się na nowoczesnych rozwiązaniach i swej wiedzy proponują zmiany, które prowadzą do optymalizacji kosztów.

Chcemy, żeby klient miał pewność bezpieczeństwa reprezentowanych przez nas nieruchomości, dlatego zajmujemy się też kontrolowaniem i monitoringiem stanu technicznego obiektów. Jednocześnie będziemy organizować oraz nadzorować wszelkiego rodzaju prace związane z konserwacją i naprawami.

Zawsze jesteśmy rzetelni i o wszystkich istotnych sprawach informujemy podmiot, który zlecił nam zarządzanie wspólnotami lub nieruchomościami w Żyrardowie. Nasze ceny nie są wygórowane, a usługi pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i energii.

W razie zainteresowania współpracą z naszą firmą lub w przypadku, gdy coś jest niejasne – zapraszamy do kontaktu z biurem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozjaśnimy niejasne kwestie. Możemy również przygotować ofertę bądź umówić się z klientem na spotkanie.