Łódź – zarządzanie i administracja nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi

Zarządzanie nieruchomościami nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza kiedy obiektów jest wiele. Z tego powodu warto zdecydować się na profesjonalną pomoc. Nasza firma oferuje rzetelną pomoc w tym zakresie! Działamy głównie na terenie Łodzi, jednak obsługujemy klientów także z innych lokalizacji. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy spore doświadczenie na rynku nieruchomości, dlatego doskonale wiemy, czego mogą oczekiwać nasi klienci. Zarządzamy wieloma obiektami, zawsze dbając nie tylko o dobro właściciela, ale też użytkujących je ludzi. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny.

Oferowana przez nas usługa zarządzania nieruchomością i wspólnotą w Łodzi dotyczy często kontroli realizacji umów zapewniających dostawę mediów. Chodzi więc o centralne ogrzewanie, gaz, prąd, wywóz odpadów, wodę. Jednocześnie kontrolujemy, czy na terenie obiektu zachowany jest odpowiedni porządek i czystość. Do tego nasza firma zleca i nadzoruje konieczne przeglądy okresowe.

Wiemy, że nasi klienci często nie mają czasu samodzielnie reprezentować swoich interesów w zakresie zarządu, w czym także możemy pomóc. W imieniu klienta organizujemy zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej.

Jednocześnie zapewniamy, że nasze działania są oparte o wiedzę i doświadczenie pracujących dla nas ekspertów, dlatego możemy skutecznie optymalizować koszty. Odbywa się to w różnym zakresie. Często proponujemy postawienie na bardziej energooszczędne rozwiązania, co pozwala w perspektywie czasu zaoszczędzić sporo pieniędzy.

W zakresie zarządzania wspólnotą proponujemy także prowadzenie i aktualizowanie spisu lokali właścicieli i najemców konkretnych lokali. Wiemy, że klientowi zawsze zależy na dobrze swoich nieruchomości, dlatego będziemy monitorować i kontrolować stan techniczny budynków. W razie potrzeby będziemy nadzorować prace firm odpowiedzialnych za naprawy itd.

Zajmiemy się również prowadzeniem książek obiektów budowlanych, do czego dochodzi dokumentacja techniczna nieruchomości. Będziemy także prowadzić księgowość, rozliczać się z najemcami.

Jeżeli klient ma takie życzenie, możemy przejmować wspólnoty mieszkaniowe.

Skorzystanie z usług naszej firmy w Łodzi jest doskonałą propozycją dla wszystkich klientów, którzy poza posiadaniem nieruchomości prowadzą inne działalności. Dzięki nam możliwe będzie lepsze skupienie się na swoich sprawach, mając pewność rzetelnej i profesjonalnej opieki danymi obiektami. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług. Posiadamy wszelkie potrzebne licencje. Pracują dla nas księgowi, inspektorzy budowlani, administratorzy. Dzięki temu klient może liczyć na to, że jego wymagania zostaną spełnione. Za swoją pomoc nie pobieramy wygórowanych opłat.

W razie zainteresowania lub jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem. Nasi konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi i rozjaśnią niewiadome kwestie.